مشاوره رایگان برای شما عزیزان 09122593657

  • Info@hrtmk.com
  • 02165289928

ترمیم مو برای بیماری‌های خاص

ترمیم مو برای بیماری‌های خاص

بیماری‌های خاص مثل انواع آلوپسی، لوپوس، عوامل روانشناختی، عوارض شیمی درمانی  و… بر چرخه رشد و ریزش موها اثر گذاشته و در بسیاری از موارد باعث طاسی سر می‌شود. این گروه از بیماران خاص به دلیل از دست دادن کل موها و ضعیف شدن ایمنی بدن حتی قادر به انجام عمل جراحی و کاشت مو نیستند.

شاید تصور کنید برای این گروه از افراد بازگشت به چهره زیبای قبلی غیرممکن است. اما این‌طور نیست!!

استفاده از روش‌های ترمیم مو و پروتز مو مخصوص بیماران خاص می‌تواند به عنوان یک راه‌حل تضمین شده برای این افراد باشد.این پروتزها برای همه بیماران در هر شرایط و بازه سنی امکان‌پذیر است.

کارشناسان مجرب ام کی به افرادی که دچار بیماری‌های خاص پوستی دچارند یا عوارض ناشی از سرطان و شیمی درمانی باعث ریزش موهای آنان شده است کمک می‌کنند با خاطری آسوده موهای خود را ترمیم کرده و با اعتماد به‌نفس بیشتری به مبارزه با بیماری بپردازید.

 

پروتز مو برای بیماران خاص پوستی و بیماران سرطانی

در ترمیم‌ مو بیماران خاص جنس و بافت پروتز مو از مواد ضد حساسیت ساخته می‌شود و اکسیژن‌رسانی پوست سر برقرار می‌ماند. همچنین پروتز مو بیماران خاص فاقد مواد دارویی و غیرطبیعی است و به دلیل مواد ضدحساسیت استفاده شده در ساخت آن، به بیماران و افراد مستعد آلرژی امکان استفاده از این محصول را می‌دهد و هیچ آسیب و ضرری برای سلامت آن‌ها به همراه ندارد.

علاوه بر این، پروتز مو می‌تواند مزایای بی‌شماری از قبیل افزایش اعتماد به‌نفس و ارتقاء روحیه انگیزشی برای بیمار به همراه داشته باشد و همانند موی طبیعی انسان، از پوست سر در برابر سرما و گرما محافظت می‌کند.

در هر سنی که با بیماری‌های پوستی یا سرطان دست‌به گریبان باشید، می‌توانید به عنوان یک راه‌حل تضمین شده از پروتز مو استفاده کنید.

امید زیبایی دوباره در بیماری‌های خاص با ترمیم مو ام کی

پروتز مو در بسیاری موارد امید به زندگی را در بیماران افزایش داده و از فشار روحی زندگی روزمره می‌کاهد. چهره فرد را جوان‌تر نشان داده و ظاهر زیبایی به او می‌بخشد.
امروزه پیشرفت تکنولوژی این امکان را فراهم کرده است که بدون پشت سر گذاشتن دوره‌های طولانی مدت درمان و صرف هزینه‌های هنگفت برای مقابله با ریزش مو، به آسانی توسط پروتز مو به طاسی یا کم‌پشتی موهای خود خاتمه دهید.

برای آشنایی بیشتر راجع به انواع بیماری‌هایی که موجب ریزش مو می‌شوند می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام ترمیم مو

بروز ترین مطالب ترمیم مو

گرفتن وقت اینترنتی

Info@hrtmk.com

ساعت کاری ِام ِکی

شنبه تا چهارشنبه 10:00- 19:00 پنجشنبه 10:00-17:00

تهران ، شهریار

میدان حافظ،ابتدا خ مصطفي خميني مجتمع ولفجر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ