مشاوره رایگان برای شما عزیزان 09122593657

 • Info@hrtmk.com
 • 02165289928
ترمیم مو چیست ؟

هدف اصلی روش‌های ترمیم مو برطرف کردن معایب و محدودیت‌های استفاده از روش کاشت مو است. مهم‌ترین مزیت کاشت مو قابلیت رویش مو پس از پیوند مو است. اما استفاده از این روش برای کسانی که بانک موی مناسبی ندارند و یا به علت بیماری‌های خاص و عوارض شیمی درمانی به‌طور کامل موهای خود را از دست داده‌اند به هیچ وجه کاربرد ندارد. اما روش جایگزین چیست؟
ترمیم مو روشی همانند کاشت مو است با این تفاوت که به جای اینکه تارهای مو مستقیما روی پوست سر افراد کاشت شود، از طریق یک پروتز روی سر نصب می‌شود. کیفیت و استفاده از تار موی طبیعی در پروتز مو مهم‌ترین فاکتور در بدست آمدن نتیجه رضایت‌بخش برای افراد است. در این روش هیچ‌گونه عمل جراحی، بیهوشی و حتی جراحت وجود ندارد و انتخاب میزان تراکم مو و رنگ مو می‌تواند با توجه به سلیقه و فرم صورت افراد انجام گیرد.

چه کسانی می‌توانند ترمیم مو انجام دهند؟

نقش و اهمیت مو در زیبایی چهره به حدی است که می‌تواند فرد را چندین سال پیرتر و یا جوان‌تر نشان داده و اعتماد به نفس افراد و حضور آن‌ها در نقش‌های اجتماعی را تحت تاثیر قرار دهد. متاسفانه برخی شرایط محیطی، افزایش سن یا بیماری‌های خاص بر سلامت موها اثر گذاشته و باعث ریزش آن‌ها می‌شود. شاید فکر کنید با وقوع چنین شرایطی مجبورید زیبایی همیشگی خود را فراموش کرده و تسلیم شوید، اما ما این‌طور فکر نمی‌کنیم. مرکز ترمیم مو موبا معتقد است زیبایی به تمامی افراد تعلق دارد. با پروتزهای مو طبیعی موبا می‌توانید با عوارض افزایش سن، بیماری‌های خاص و شرایط محیطی مقابله کرده و همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید.

ترمیم مو آقایان

ترمیم مو بانوان

ترمیم مو بیماران خاص

بیماری‌هایی که نیاز به ترمیم مو دارند

لیکن پلان

اثرات سوختگی

تریکوتیلومانیا

بارداری و زایمان

آلوپسیا (طاسی)

تلوژن افلوویم

بیماری‌های تیروئید

سرطان و شیمی‌درمانی

بهترین کشورهای تولیدکننده پروتز مو

کشور کره جنوبی و چین معتبرترین تولیدکننده پروتز مو در جهان است. بهترین موسسات ترمیم مو جهان چون هیرکلاب و هیر دایرکت آمریکا، هیرسولوشن اسپانیا و فریدوم کوچر استرالیا محصولات ترمیم مو و پروتز مو را از همین کمپانی تهیه می‌کنند. بعد از کره جنوبی، سوئیس، چین، هند، فیلیپین، تایوان و اندونزی از دیگر کشورهای سازنده پروتز مو هستند. بیس پروتز مو در مرکز ترمیم مو موبا از کشورهای کره جنوبی، سوئیس و چین وارد می‌شود.

دریافت نوبت قبلی

  اینستاگرام ترمیم مو

  بروز ترین مطالب ترمیم مو

  گرفتن وقت اینترنتی

  Info@hrtmk.com

  ساعت کاری ِام ِکی

  شنبه تا چهارشنبه 10:00- 19:00 پنجشنبه 10:00-17:00

  تهران ، شهریار

  میدان حافظ،ابتدا خ مصطفي خميني مجتمع ولفجر
  کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ