مشاوره رایگان برای شما عزیزان 09122593657

  • Info@hrtmk.com
  • 02165289928

ترمیم پروتز مو آسیب دیده

آیا پروتز مو آسیب دیده قابل تعمیر است؟

ترمیم مو به عنوان یکی از راه‌حل‌های درمان ریزش مو و جایگزینی برای روش کاشت مو به کار برده می‌شود. مرکز ترمیم مو ام کی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز خدمات ترمیم مو در ایران در حال ارائه خدمات ترمیم مو به مشتریان خود می‌باشد. یکی از این خدمات ترمیم و تعمیر پروتزمو آسیب‌دیده است.

عمر مفید پروتزمو و ماندگاری آن دارای فاکتورهای زیادی است؛ جنس موهای استفاده شده در ترمیم مو، جنس بیس پروتز، میزان توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی در نگهداری از پروتز و … از جمله مواردی است که دوام و عمر مفید ترمیم مو را تعیین می‌کند.

 

 

مرکز بین‌المللی ترمیم مو ام کی در راستای بهبود عمر مفید پروتزها، افزایش رضایت و کاهش هزینه مشتریان خود، خدمات تعمیر پروتزهای آسیب دیده را برای استفاده‌کنندگان از پروتزهای مو، آرایشگران گرامی و کلیه کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند ارائه می‌دهد. ترمیم پروتزهای مو در صورتی امکان‌پذیر است که توری و بیس پروتز سالم بماند و تنها موهای آن بریزد. تیم متخصص مرکز ترمیم مو ام کی ، تمام تلاش خود را می کند تا پروتزهای آسیب‌دیده شما را در کمترین زمان ترمیم و برای شما ارسال می‌کند.

علاوه بر این خدماتی چون تعویض و شارژ مجدد چسب پروتز مو، مشاوره ترمیم مو، آموزش نصب پروتز مو و فروش محصولات جانبی ترمیم مو در این مرکز قابل ارائه است. برای آشنایی بیشتر با این خدمات می‌توانید لینک‌های زیر را مطالعه کنید

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام ترمیم مو

بروز ترین مطالب ترمیم مو

گرفتن وقت اینترنتی

Info@hrtmk.com

ساعت کاری ِام ِکی

شنبه تا چهارشنبه 10:00- 19:00 پنجشنبه 10:00-17:00

تهران ، شهریار

میدان حافظ،ابتدا خ مصطفي خميني مجتمع ولفجر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ