مشاوره رایگان برای شما عزیزان 09122593657

  • Info@hrtmk.com
  • 02165289928

ماندگاری ترمیم مو

ماندگاری ترمیم مو

یکی از مهم‌ترین سوالاتی از تیم پشتیبانی و مشاوره ام کی پرسیده می‌شود سوال در مورد میزان دوام و ماندگاری روش ترمیم مو و استفاده از پروتز مو است.  همراه ما باشید تا بیشتر در مورد عمر پروتز مو توضیح دهیم.

ماندگاری روش ترمیم مو با استفاده از پروتز مو طبیعی را می‌توان از دو جنبه بررسی کرد:

    • میزان دوام چسب پروتز مو پس از نصب
    • میزان ماندگاری خود پروتز مو برای استفاده افراد

 

میزان دوام چسب پروتز مو پس از نصب

چسبی که برای نصب پروتز مو استفاده می‌شود پس از گذشت زمان دوام خود را از دست می‌دهد. مدت زمانی که این چسب‌ها می‌تواند استحکام کافی را داشته باشد به عواملی چون رعایت نکات بهداشتی و نوع پوست افراد بستگی دارد. بازه زمانی که معمولا چسب‌های با کیفیت پروتز مو استحکام دارند حدودا 2-3 هفته پس از نصب است. بعد از گذشت این زمان لازم است شخص استفاده‌کننده به یکی از مراکز ترمیم مو مراجعه کرده و  چسب پروتز مو را مجددا شارژ کند. این بازه زمانی می‌تواند برای افراد با پوست خشک طولانی‌تر و برای افراد با پوست چرب کوتاه‌تر باشد.

میزان ماندگاری پروتز مو برای استفاده افراد

عمر مفید پروتز مو و ماندگاری آن برای استفاده دارای فاکتورهای زیادی است؛ جنس موهای استفاده شده در ترمیم مو، جنس بیس پروتزهای مو، میزان توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی در نگهداری از پروتز و … از جمله مواردی است که دوام و عمر مفید ترمیم مو را تعیین می‌کند. به طور میانگین یک پروتز مو بین 10 تا 15 ماه ماندگاری دارد. البته در صورت رعایت تمام نکات مراقبت از پروتز مو و استفاده از مواد با کیفیت در ترمیم آن، عمر مفید پروتزها بیشتر می‌شود.

بعد از گذشت این بازه زمانی در صورتی که توری و بیس پروتز سالم بماند و تنها موهای آن بریزد، پروتز قابل ترمیم است. یکی از خدمات ارائه شده توسط متخصصان مرکز بین‌المللی ام کی، ترمیم پروتزهای آسیب‌دیده و کمک به کاهش هزینه‌های شما عزیزان است.

پس در واقع می‌توان گفت شما در شرایط معمول حدود 15 ماه می توانید از یک پروتز مو استفاده کنید و با مراقبت‌های ویژه از پروتز مو این بازه زمانی می‌تواند افزایش یابد. این روش در مقایسه با هزینه‌های کاشت مو بسیار ارزان‌تر و سریع تر است و ریسک مجدد ریزش موها وجود ندارد.

برای آشنایی بیشتر راجع به نکات مراقبت و نگهداری از پروتز مو لینک زیر را مطالعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام ترمیم مو

بروز ترین مطالب ترمیم مو

گرفتن وقت اینترنتی

Info@hrtmk.com

ساعت کاری ِام ِکی

شنبه تا چهارشنبه 10:00- 19:00 پنجشنبه 10:00-17:00

تهران ، شهریار

میدان حافظ،ابتدا خ مصطفي خميني مجتمع ولفجر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ