مشاوره رایگان برای شما عزیزان 09122593657

  • Info@hrtmk.com
  • 02165289928

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو یکی از فاکتورهایی است که بسیار از افراد راجع به آن سوال می‌پرسند. درجواب به این سوال باید گفت: قیمت پروتزهای مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی برای روش‌های ترمیم مو تعیین کرد.

جنس استفاده شده در روش ترمیم مو ، میزان تراکم مو، کوتاهی و بلندی موهای پروتز، رنگ موی پروتز، چسب و مواد استفاده شده برای نصب پروتز مو، شرایط بیماری و … از جمله این عوامل هستند.

به طور کلی قیمت پروتزهای موی طبیعی ام کی از حدود قیمت 2،500،000 شروع می‌شود.

 

قیمت پروتز مو برای خانم‌ها ممکن است در مواردی کمی بیشتر باشد. همچنین هزینه ترمیم مو برای کسانی که تمام موهای خود را از دست داده اند نسبت به کسانی که تنها در ناحیه از سر نیاز به ترمیم مو دارند متفاوت است.

بسیار از مراکز کاشت مودر تلاش‌اند هزینه تعویض چسب پروتز مو و ترمیم پروتز مو را بیشتر از آن‌چه که در واقعیت وجود دارد نشان دهند تا بتوانند هزینه‌های زیاد کاشت و پیوند مو را قابل‌قبول جلوه دهند. اما در واقعیت این‌طور نیست.

 

هزینه تعویض دوره‌ای چسب پروتز بسیار کم است و با آموزش‌های لازم خودتان نیز می‌توانید در منزل این کار را انجام دهید. از طرف دیگر در صورتی که به خوبی نکات مراقبت از ‌پروتز مو رعایت شود و آسیب‌دیدگی در حد ریزش موهای پروتز باشد (بیس پروتز مو سالم باشد)، پروتزهای مو قابل ترمیم و بازسازی هستند. این هزینه ترمیم در مقایسه با خرید مجدد پروتز جدید بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

در یک برآورد کلی می توان گفت استفاده از پروتز مو با تمام این هزینه‌های دوره ای در مجموع بسیار مناسب‌تر از هزینه کاشت مو است. علاوه بر هزینه مناسب، استفاده از روش ترمیم باپروتز مو مشکلاتی چون جراحی، دوره نقاهت و امکان ریزش مجدد موها را ندارد، نتیجه آن کاملا تضمینی است و استفاده از آن برای تمامی افراد در همه سنین و شرایط امکان‌پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر راجع به انواع ترمیم مو می‌توانید با مرکز ترمیم مو ام کی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام ترمیم مو

بروز ترین مطالب ترمیم مو

گرفتن وقت اینترنتی

Info@hrtmk.com

ساعت کاری ِام ِکی

شنبه تا چهارشنبه 10:00- 19:00 پنجشنبه 10:00-17:00

تهران ، شهریار

میدان حافظ،ابتدا خ مصطفي خميني مجتمع ولفجر
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ